RdsCraiova.Sytes.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RdsCraiova.Sytes.Net

RdsCraiova.Sytes.Net
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 admini care nu ajung la mouse ......

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
rataGLOCK :X

rataGLOCK :X


Mesaje : 24
Data de înscriere : 28/06/2009
Localizare : craiova

admini care nu ajung la mouse ...... Empty
MesajSubiect: admini care nu ajung la mouse ......   admini care nu ajung la mouse ...... Icon_minitimeVin Iul 31, 2009 9:23 pm

ma vere impresie ...ce plm nu ai si u o limita de varsta?Smile)) ai dat la toti boraci care nu ajung la tastatura admin ....super puiul are 13 ani si e plin de figuriii nu la batut nimeni pana acuma ... in curand creca si'o ia urat de tot... plus skunk ala ala daca nu imi da un ban pe zi nu se simte bine!!!! ...deci un sfat daca il iei in seama de bine daca nu..asta e .. intra cu alte nume si uitate cum se comporta Wink super puiul un mare figurat si skunk un ratat!!!!! ... trb ta faci cum vrei
Sus In jos
SuPeR^Pu1uL! #




Mesaje : 4
Data de înscriere : 28/06/2009

admini care nu ajung la mouse ...... Empty
MesajSubiect: ...   admini care nu ajung la mouse ...... Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 3:58 am

ba th1nk taci din gura nu mai spune u ca sunt figurant sau nush ce porcari
U mai intai vb mai frumos pe servar si vei fi si u respecat pana atunci ma comport cum te comporti.
Adios amigos.Smile)
Si chestia ca o sa ma bati vb pe mess;)
Sus In jos
rataGLOC
Vizitator




admini care nu ajung la mouse ...... Empty
MesajSubiect: ratatttttttt   admini care nu ajung la mouse ...... Icon_minitimeJoi Aug 13, 2009 4:28 am

ce mm vb u de respect ba pula???? ai in pizda mati 12 ani asa ca ciocu mic si joc de glezne!! hai cea..!!!iauzi la asta respect...nici nu stie sa numere cate litere sunt in cuvant..dute ba si pishate..
Sus In jos
Super*Curcanu




Mesaje : 31
Data de înscriere : 29/06/2009

admini care nu ajung la mouse ...... Empty
MesajSubiect: frumos....   admini care nu ajung la mouse ...... Icon_minitimeVin Aug 14, 2009 7:29 am

foarte frumos se vorbeste p sv si in special p forum .. impresie ia masuri
Sus In jos
Continut sponsorizat





admini care nu ajung la mouse ...... Empty
MesajSubiect: Re: admini care nu ajung la mouse ......   admini care nu ajung la mouse ...... Icon_minitime

Sus In jos
 
admini care nu ajung la mouse ......
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ore pt admini

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RdsCraiova.Sytes.Net :: Forum RdsCraiova.Sytes.Net :: .::Plangeri contra Playeri / Adminii::.-
Mergi direct la: