RdsCraiova.Sytes.Net
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RdsCraiova.Sytes.Net

RdsCraiova.Sytes.Net
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 nesimtiti .... unban ?

In jos 
AutorMesaj
blizzard




Mesaje : 10
Data de înscriere : 28/06/2009
Localizare : Pitesti

nesimtiti .... unban ? Empty
MesajSubiect: nesimtiti .... unban ?   nesimtiti .... unban ? Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 5:05 pm

Nick: M!$t!k
Motivul: Nu stiu ...
Adminul de catre cine ai fost Banat: Nu stiu

OBSERVATIE : Bah ( (Soparla) ... bah ai ajuns mare admin si te crezi mare la CS ... ? Va spun eu ... duceti-va si apuktiva de alte jocuri ... k n-am chef sa primesc banuri sau sa fiu luat la misto k sufera unu altu de admin ... La un SRV de CS s-au inventat SS (ScreenShot) sau Demo ... dak ati luat admin k te cunosc sau ... degeaba ....

Astept Raspunsuri ... si vreau sa-mi spunet ce aveti de gand ... hopa am gasit si-o poza ....

https://2img.net/r/ihimizer/i/snapshot0000b.png/


Apropo ... Eram p STEAM ...Sa stie si butu da mi-a dat ban ... X( .... Da ce sa le faci ... SUFERA DE ADMIN ... nobu ... soparla habar n-are sa admineze... stiti 3 comenzi ... ban ... kick ... si slap sau slay ... aa si blind ... da exista o groaza de comenzi p kre nu le stiti ...


Ultima editare efectuata de catre blizzard in Vin Iul 17, 2009 6:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
blizzard




Mesaje : 10
Data de înscriere : 28/06/2009
Localizare : Pitesti

nesimtiti .... unban ? Empty
MesajSubiect: Re: nesimtiti .... unban ?   nesimtiti .... unban ? Icon_minitimeVin Iul 17, 2009 6:32 pm

Impresie fa frate ceva ... cu unii dintre admini ... drq ... k`si fak de kp ... 1 exemplu ... Soparla ... da kick-uri aiurea ... da banuri celor kre il i-a ... si etc ... dak mucosu ala are impresia k e ce-l mai tare si aflu k el mi-a dat ban ...

OBS: Deci IMPRESIE ... i-a frate masuri ... si potolestei ... k mai vezi lume p server la pastele cailor ... dak mai sunt PRECUM Soparla la adminat ... este clar ...
Sus In jos
 
nesimtiti .... unban ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» X( UnBan M!$t!k ...
» cerere unban
» Exemplu de cerere UnBan!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RdsCraiova.Sytes.Net :: Forum RdsCraiova.Sytes.Net :: .::Cererii UnBAN::.-
Mergi direct la: